bimfili ‘Bim1sohbet’ Etkinlikleri : “Mimarlık Eğitiminde Yapı Bilgi Modellemenin Uygulamaya Konması: Gerekleri, Getirileri ve Sorunları”

224
Tarih10 Ekim 2019, Perşembe
Saat20:00
YerCanlı Yayın (bimfili Youtube)

Yapı Bilgi Modellemesi alanında değer ve farkındalık oluşturmak amacıyla çeşitli etkinliklerle bir araya gelen akademi ve profesyonel iş dünyasından katılımcıların oluşturduğu bimfili grubunun Bim1sohbet etkinlikleri devam ediyor.

Yapı sektörünün farklı paydaşlarının davet edildiği, anlatıcıların bilgi ve deneyimlerini paylaşmalarının yanı sıra, online sohbet formatı ile, katılımcıların sorularına, merak ettiklerine,-edebileceklerine yanıt olması hedefleniyor.

Bimfili Bim1sohbet etkinliklerinin bu haftaki konusu Mimarlık Bölümü, Dr. Öğr. Üyesi Ece Kumkale Açıkgöz ‘ün anlatımı ile “Mimarlık Eğitiminde Yapı Bilgi Modellemenin Uygulamaya Konması: Gerekleri, Getirileri ve Sorunları”

10 KAsım 2019, Perşembe, Saat: 20:00 de, CANLI YAYIN formatında gerçekleştirecek olan söyleşiye,  ‘Gelin, beraber tartışalım!’ diyen bimfili grubu, BIM kavramına ilgi duyan, merak eden, soruları olan, aktarmak istedikleri bulunan herkesi davet ediyor.

bimfili youtube