bimfili 3. Etkileşim Buluşması

478

Yapı Bilgi Modellemesi alanında değer ve farkındalık oluşturmak amacıyla çeşitli etkinliklerle bir araya gelen akademi ve profesyonel iş dünyasından katılımcıların oluşturduğu bimfili grubu, daha önce ‘Tanışalım, Tasarlayalım’ diyerek ilk iki serisini gerçekleştirdikleri buluşma etkinliklerinin üçüncüsünü, ‘Uygulayalım’ başlığında altında düzenliyor.

Bimfili, Yapı Bilgi Modellemesi ile ilgilenen herkesi 9 Kasım 2019 Cumartesi, saat 14:30’da TOBB ETÜ Mavi Salon‘da yapılacak olan “Uygulayalım. Konuşalım. Tartışalım.” adlı 3. etkileşimine çağırıyor. Bu üçüncü buluşmada BIM kavramının uygulama süreçlerine etkisinin, Kuveyt Havalimanı projesi örneği üzerinden tartışılması hedefleniyor.

Ücretsiz olarak düzenlenen, etkinliğin konukları, Kuveyt Havalimanı Projesi ekiplerinden, GMWM, STAND ENGINEER ve METTA grupları olacak. Etkinliğe farklı yerlerde bulunmaları sebebiyle katılamayanlar için, etkinlik bimfili youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Bimfili [Mutfak] Ekibi*

Paylaşımlarını tarafsızlık ve kapsayıcılık ilkeleri doğrultusunda Etkileşim Buluşmaları, Üniversite Buluşmaları ve bim1sohbet söyleşileri vb. çeşitli organizasyonlarla sürdürmektedir. Sektördeki her ürüne, gruba, yapıya, kuruluşa eşit mesafede olmasıyla tarafsız; öğrenci, danışman, işveren, akademi, kamu, müteahhit, mimar, mühendis, yazılımcı, müşavir, malzeme üreticisi, odalar, dernekler gibi tüm paydaşların işbirliğiyle kapsayıcılık ilkeleri doğrultusunda paylaşımlarına devam etmekteler.