bimfili ‘Bim1sohbet’ Etkinlikleri: ’ LOD Nedir? LOD Kullanımları ve LOD Tabloları’

0
141
Tarih30 Ocak 2019, Perşembe
Saat20:00
YerCanlı Yayın (bimfili Youtube)

Yapı Bilgi Modellemesi alanında değer ve farkındalık oluşturmak amacıyla çeşitli etkinliklerle bir araya gelen akademi ve profesyonel iş dünyasından katılımcıların oluşturduğu bimfili grubunun Bim1sohbet etkinlikleri devam ediyor.

Yapı sektörünün farklı paydaşlarının davet edildiği, anlatıcıların bilgi ve deneyimlerini paylaşmalarının yanı sıra, online sohbet formatı ile, katılımcıların sorularına, merak ettiklerine,-edebileceklerine yanıt olması hedefleniyor.

Bimfili Sohbet etkinliklerinin bu haftaki konusu, Mimar Burçin Öğreten’in anlatımı ile BIM kavramlarından LOD nedir? LOD, Proje süreçlerinde nasıl kullanıyor. Disiplinleri nasıl etkiliyor? LOD yanlış kullanıldığında ne olur?

30 Ocak 2020, Perşembe, Saat: 20:00 de, ‘’ LOD Nedir? LOD Kullanımları ve LOD Tabloları’ konulu CANLI YAYIN formatında gerçekleştirecek olan söyleşiye, ‘Gelin, beraber soralım!’ diyen bimfili grubu, BIM kavramına ilgi duyan, merak eden, soruları olan, aktarmak istedikleri bulunan herkesi davet ediyor. Canlı yayına katılarak sorular sorulabileceği gibi, yorum olarak eklenmesi durumunda da bimfili soruları cevaplıyor.

bimfili Youtube