ODTU Verimlilik Topluluğu 20. Yönetim ve Mühendislik Günleri

0
103
Tarih6-7-8 Şubat 2020
Saat10:00 – 17:30 (Tüm-gün Etkinlik)
YerODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu

Yönetim ve Mühendislik Günleri, her yıl Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen, öğrenciler ile alanında başarılı şirketleri ve yetkin konuşmacıları buluşturarak bilgi aktarımı sağlamayı hedefleyen bir seminer etkinliğidir. Üç gün süren etkinlikte seminerler, paneller ve söyleşiler ile katılımcıların en üst düzeyde faydalanması ve lider konuşmacıların tecrübe aktarımı yoluyla genç mühendis ve yönetici adaylarına benzersiz bir kişisel gelişim fırsatı sunması amaçlanmaktadır.

20. Yönetim ve Mühendislik Günleri, 6-7-8 Şubat 2020 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda gerçekleşecektir.

Etkinlik bölümlerinden, YMG+ İnşaat etkinliğinde yapı malzemeleri, kıyı ve liman, inşaat yönetimi, mekanik, ulaştırma, inşaat programları ve yazılım gibi alanlarda faaliyet gösteren lider şirketlerin bu alanlara ilgisi olan üniversite öğrencilerine teknik ve sektörel bilgiler vereceği etkinliktir.

Başta İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Mimarlık öğrencilerine olmak üzere tüm üniversite bölümlerine açık olan etkinlik 7 Şubat 2020 Cuma günü gerçekleşecek olup ODTÜ KKM A Salonu’nda olacaktır.

Etkinlikte, Prota Yazılım’dan Oğuz Zerman ve Uğurcan Ertaymaz “İnşaat Projelerinde Dijitalleşme: Tasarımdan İmalata” konulu konuşmalarıyla 7 Şubat Cuma günü yer alacaklardır.

Etkinlik Sayfası

Etkinlik Facebook Sayfası