Online Synchro Pro 4D & 5D BIM Eğitimi

587
Tarih02-03 Nisan 2020
08-09 Nisan 2020
Saat12:00-18:00
YerOnline -Web
BedelÜcretli

Synchro Türkiye temsilcisi Nika Proje, 4D-5D yazılımlarından Synchro ile ilgili temel seviye ve ileri seviye olmak üzere, online sistemli eğitim düzenliyor.

Eğitim İçeriği:

4D/5D BIM Sistemi, günümüz proje yönetim sistemlerinin BIM ile entegre en gelişmiş BIM proje yönetimi sistemidir. BIM uzmanlığı yeterlilik kazanmak istiyorsanız sadece 3 boyutlu tasarım sizin için yeterli olmayacaktır.  İnşaat projelerini entegre bir şekilde yönetmek için 5 boyutlu BIM yönetimi sistemini de öğrenmeniz gerekmektedir. Synchro İnşaat endüstrisinde kullanılan en popüler 4D 5D BIM çözümü olarak gösterilmektedir. ENR 250 listesinin en tepesinde yer alan bir çok türk firmamız (Rönesans, Tekfen, Tav vs.) BIM ile yönettikleri projelerinde 4D/5D çözümü olarak Synchro kullanmaktadır.

Eğitim Hakkında

Başlangıç Seviyesi:

Synchro Pro başlangıç eğitimidir. Katılımcılar Synchro kullanımını öğrenirken, 4d planlama ve kontrolu konusunda temel bilgileri de edinecektir. İki günlük kurs boyunca, bir örnek projenin üzerinde, tanımlanmasından, proje bitişine kadar 4. boyut planlama boyutlarıyla çalışılacaktır.

İleri Seviye:

Synchro Pro ileri seviye eğitimidir. Katılımcılar; Synchro programında gelişmiş 4D uygulamaları, 5D BIM maliyet yönetimi ve metraj hesaplama konularında temel bilgileri de öğrenecektir. Revit, Primavera, Synchro, Powerbi entegrasyonu kurs süresince önrek bir projede tüm boyutlarıyla çalışılacaktır.

Detaylar

Detaylar İleri Seviye