Bim4turkey Etkinlikleri: İnşaat Sektörünün Geleceği ve Dijitalleşme

373
Tarih19 Mayıs 2020, Salı
Saat21:30 – 23:00
YerWebinar

Yapı Bilgi Modellemesi ve Yönetimi Derneği’ne bağlı bir platform olan Bim4Turkey tarafından Türkiye’de yapı bilgi modellemesinin yaygınlaşması ve farkındalığının artması için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu etlinliklerin yenisi ise, dünyanın farklı yerlerinde çalışan akademisyen ve profesyonellerle online ortamda bir araya getiren webinar etkinlikleri.

Tanıtım Yazısı İçeriği:

Etkinliğin Amacı:

Dijital inşaat ve uygulanan teknolojiler üzerine dünyanın farklı yerlerinde çalışan akademisyen ve profesyonellerle online ortamda bir araya getiriyoruz ve inşaat sektörünün dijital dönüşümünü konuşuyoruz.

Katılımcı Profili

AEC Profesyonelleri ve öğrencileri.

Etkinlik İçeriği

Değişen dünyada inşaat sektörünün dijital dönüşümü ve yeni inşaat yöntemleri üzerine gerçekleştireceğimiz etkinlikte uluslararası şirketlerin yöneticileri sektöre dair düşüncelerini paylaşacak. Sektörde uluslararası rekabetin arttığı günümüzde, inovatif fikirlere ve gelişen teknolojilere yavaş entegre olan inşaat sektörünün, daha verimli süreç yönetimi sağlayan sistemlere entegrasyon sürecinin nasıl sağlanabileceği tartışılacak. Dijital araçlar, gelişmiş inşaat teknikleri ve karmaşık bina sistemlerinin endüstride inovasyonu nasıl yönlendirdiği, Mimarlık ve Teknoloji arasındaki diyalog başlıkları etkinliğimizde yer alacak konulardan bazıları.

Turner Construction’dan Ayşe Polat, GENX’den Ilkay Can Standard, CEE’den Ceren Evin Erkan ve MAA’dan Melike Altınışık’ın katılacağı ve moderatörlüğünü İYTE’den Dr. Hasan Burak Çavka’nın gerçekleştireceği webinarı kaçırmayın.

Detaylar